В Україні збудують приблизно 20 атомних енергоблоків, — «Енергоатом»

Безпека, ЖКГ 09:06, 23.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Українська енергетична компанія «Енергоатом» та американська компанія Holtec International уклали угоду щодо будівництва приблизно 20 атомних енергоблоків з малими модульними реакторами SMR-160 в Україні. Про це повідомляє «Енергоатом».

Угоду про співпрацю в розгортанні малих модульних реакторів (ММР) підписали у Києві президент ДП НАЕК «Енергоатом» Петро Котін та президент і виконавчий директор Holtec International доктор Кріс Сінгх.

Будівництво ММР має замінити теплоенергетичні потужності, які були зруйновані внаслідок російських атак.

Очікується, що до березня 2029 року підключать до мережі перший пілотний проєкт.

Нагору