В Оболонському районі столиці вибухнуло СТО 

ДСНС 11:29, 30.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Попередньо встановлено, що у приміщенні СТО під час робіт із заміни газових фільтрів транспортного засобу стався вибух.

 

Потерпілих внаслідок цієї події немає.

Нагору