В Оболонському районі столиці вибухнуло СТО
ДСНС 11:29, 30.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Попередньо встановлено, що у приміщенні СТО під час робіт із заміни газових фільтрів транспортного засобу стався вибух.
Потерпілих внаслідок цієї події немає.
