В Оболонському районі патрульні знайшли двох загублених собак + ФОТО

Поліція, Тварини 13:06, 25.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє патрульна поліція Києва.

Інспектори помітили пухнастих мандрівників без господаря і зупинилися перевірити, чи в порядку тварини.

У двох собак, які виглядали розгубленими, виявили нашийники з номером телефону власника. Господареві, який шукав тварин, повідомили, що вони знайшлися.

Чотирилапі виглядали доглянутими та мали нашийники з номером телефону власника. Ми повідомили господині про знайдених тварин, яка дуже зраділа і повідомила, що й сама розшукує улюбленців, – розповіли в патрульній поліції.

Собак уже передали власниці.

 
Нагору