В Оболонському районі міста рятувальники провели навчання + ФОТО

ДСНС 05:47, 31.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

В Оболонському районі міста рятувальники провели навчання на підприємстві із залученням основної та спеціальної техніки.

🔹проводили відпрацювання заходів пожежогасіння на об’єкті;

🔹практикували взаємодію з персоналом у разі виникнення можливої надзвичайної ситуації.

Персонал також був залучений до практичної частини навчань, на якій людей вчили користуватися вогнегасниками та наголосили на дотриманні правил безпеки як на роботі, так і у побуті.

Оболонське районне управління ГУ ДСНС України в м. Києві

Нагору