В Києві погіршилась якість повітря: киянам рядять закрити вікна і не виходити зайвий раз на вулицю

Суспільство 17:01, 22.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Через збільшення гранично-допустимої концентрації пилу, у Києві спостерігається погіршення якості повітря, повідомляють в Управлінні екології та природних ресурсів КМДА. 
У повідомленні йдеться, що джерело утворення пилу знаходиться за територіальними межами міста Києва. Підвищення концентрації відбувається за рахунок переміщення повітряними масами пилу з південно-східного напрямку.

На лівому березі вміст зважених часток складає 392 мкг/м3, на правому – 339 мкг/м3 (гранично допустима концентрація – 500 мкг/м3). Перевищення ГДК решти забруднюючих речовин, за якими здійснюються спостереження (оксид та діоксид азоту, оксид сірки, озон, формальдегід, оксид вуглецю, сірководень), не виявлено. Радіаційний фон перебуває в межах норми, – зазначають в управлінні. 

Киянам рекомендують закрити вдома вікна, не виходити зайвий раз на вулицю та пити багато води. Якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум.
Слідкувати за станом атмосферного повітря та радіаційним фоном в режимі реального часу можна за посиланням: https://asm.kyivcity.gov.ua.
Раніше ми розповідали, що в столиці, через загрозу ракетних обстрілів, метро та наземний транспорт кілька днів працюватиме з 06:00 до 21:00.  
Також писали, що міська влада закликала містян бути особливо обережними під час святкувань державних свят, адже ворог – непередбачуваний і може вдатися до масового ракетного обстрілу як по центру прийняття рішень, так і цивільним об’єктам. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги і уникайте масового скупчення людей.
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору