В Києві офіційно з’явилася вулиця Романа Ратушного: Київрада перейменувала ще близько 40 об’єктів

Суспільство 15:37, 8.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Депутати київської міської ради перейменували ще близько 40 вулиць, провулків і площ столиці, назви яких пов’язані з росією та радянським минулим.
Зокрема, вулицю Волгоградську в Солом’янському районі столиці на вулицю імені Романа Ратушного. Таке рішення підтримали 68 депутатів.
Також перейменували вулицю Московську у центрі міста – на вулицю Князів Острозьких.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко в своєму Telegram-каналі.

Київрада підтримала перейменування вулиці Волгоградської у Солом’янському районі на вулицю імені Романа Ратушного. Молодого киянина, громадського активіста, героя-захисника України, який загинув на сході нашої держави у червні цього року. Роман пішов захищати Україну від початку широкомасштабного вторгнення російських варварів. І те, що з нами більше немає цього талановитого, принципового і відважного воїна – велика втрата для Києва і всієї країни. Бо саме такі, як Роман Ратушний, – майбутнє сильної і демократичної України. Тож сьогоднішнім рішенням ми увіковічнили ім‘я Романа та його справу захисту зелених зон Києва, – написав мер Києва Віталій Кличко.

Нагадаємо, в рамках процесу дерусифікації Київрада вже перейменувала понад 134 вулиць із 300 об’єктів у всіх районах Києва. Зокрема проспект Володимира Маяковського на Троєщині на проспект Червоної Калини.
Це була перша третина вулиць з великого пакету деколонізації.
Вас також може зацікавити: в Києві з’являться вулиці Ратушного, Махова, Левіна: підсумки голосування за перейменування міських об’єктів
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору