В Києві на Алеї сміливості з’явилося ім’я Урсули фон дер Ляєн

Суспільство 20:16, 15.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Президент України Володимир Зеленський і Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн відкрили символічну табличку на Алеї сміливості на площі Конституції в Києві, присвячену європейській лідерці.
Про це повідомляють в пресслужбі президента. 

В часи війни ми збираємося на цій площі не випадково, тому що тут є імена лідерів світу, які підтримували нашу державу, наш народ, нашу економіку і впродовж цієї війни стояли на нашому боці проти агресії РФ. Я хотів би, щоб сьогодні на цій Алеї з’явилося ім’я шановного Президента Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, – сказав Володимир Зеленський під час урочистого відкриття іменної таблички.

Також Зеленський вручив Президенту Єврокомісії орден князя Ярослава Мудрого І ступеня, яким Урсулу фон дер Ляєн було нагороджено за значні особисті заслуги у зміцненні міждержавної співпраці, підтримку державного суверенітету й територіальної цілісності України, вагомий внесок у популяризацію Української держави у світі.

Президент Єврокомісії подякувала Володимиру Зеленському за відзнаки й наголосила, що щаслива бути в Києві.

Я щиро дякую за той орден, який сьогодні отримала. Для мене це – велика честь. Я приймаю його від імені мільйонів європейців, які підтримують український народ. Це чудовий символ зв’язку між Україною та Європейським Союзом, – сказала вона.

Раніше ми розповідали, що в Києві відкрили Алею сміливості, присвячену друзям України. Володимир Зеленський наголосив, що на цій Алеї будуть вказані імена політичних лідерів та інших представників країн-партнерів, які надають Україні важливу підтримку з початку повномасштабного вторгнення рф.
Вас також може зацікавити: У Києві автівка президента Володимира Зеленського потрапила в ДТП
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору