В Києві користувачам Apple Pay спростили оплату громадського транспорту: що змінилося

Послуги 17:04, 25.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

У столиці з’явилася функція “Експрес-режиму” для оплати проїзду через Apple Pay у муніципальних автобусах. Тепер користувачам iPhone та Apple Watch буде набагато простіше здійснювати поїздки містом.

Про це повідомляє “Київ цифровий”. Для того, щоб оплатити проїзд, достатньо лише піднести свій пристрій до зчитувача. Автентифікація через Face ID чи відкривання додатків тепер не потрібно.

Для налаштування “Експрес-режиму” в Apple Pay на iPhone виконайте наступні кроки:

  1. Увійдіть у налаштування Apple Watch.
  2. Оберіть “Гаманець і Apple Pay”.
  3. Увімкніть функцію “Експрес-проїзний”.
  4. Оберіть картку, для якої хочете активувати цю функцію.

Після цього вам не потрібно буде двічі натискати на бічну кнопку, щоб активувати режим Apple Pay. Варто буде просто піднести годинник до зчитувача й оплатити.

 

Нагору