В Ірпені жінка залишила двох котів і собак без їжі та води на кілька місяців у квартирі

Кримінал 15:18, 5.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Тварини загинули. Вона взяла їх із вулиці, але не доглядала, проживаючи в іншому будинку.

Експерти підтвердили, що причиною смерті стало голодування та зневоднення. Жінці загрожує до 8 років ув’язнення.

Нагору