В Ірпені жінка залишила двох котів і собак без їжі та води на кілька місяців у квартирі
Кримінал 15:18, 5.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Тварини загинули. Вона взяла їх із вулиці, але не доглядала, проживаючи в іншому будинку.
Експерти підтвердили, що причиною смерті стало голодування та зневоднення. Жінці загрожує до 8 років ув’язнення.