В Дарницькому районі ліквідовано пожежу на станції технічного обслуговування
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
12 лютого о 12:46 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Гліба Бабича.
Загоряння виникло у 1-поверховій будівлі СТО. Пожежу ліквідували о 13:41 на площі 150 кв. м.
Жертв чи постраждалих немає. Причину загоряння встановлюватимуть правоохоронці.
