В Дарницькому районі ліквідовано пожежу на станції технічного обслуговування

ДСНС, Пожежа 19:51, 12.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

12 лютого о 12:46 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Гліба Бабича.

Загоряння виникло у 1-поверховій будівлі СТО. Пожежу ліквідували о 13:41 на площі 150 кв. м.

Жертв чи постраждалих немає. Причину загоряння встановлюватимуть правоохоронці.

Нагору