Усик нокаутував Верховена і захистив титули: кияни святкували під ППО
Поділитися в
Копіювати посилання
Український боксер Олександр Усик знову підтвердив свій статус чемпіона світу, нокаутувавши нідерландця Верховена. Ця перемога стала особливою для киян, адже її мешканці столиці зустрічали під звуки вибухів ППО.
Завдяки цій звитязі Усик захистив звання об’єднаного чемпіона світу з боксу за версіями WBC та The Ring, а також утримав пояси за версіями WBA та IBF. Його суперник, нідерландець Верховен, намагався здобути ці титули, тоді як українець їх відстоював.
Як повідомляє «Суспільне. Спорт», бій розпочався з активних атак Верховена, тоді як Усик ефективно тримав опонента на відстані. У третьому раунді боксери обмінялися ударами, зокрема гострий випад вдалося провести нідерландцю.
До середини четвертого раунду Усик почав атакувати активніше, успішно застосовуючи аперкоти та серії ударів. Проте небезпечний випад з правиці пройшов і у Верховена, який не зменшував своєї активності й у другій половині поєдинку.
Нідерландець вперше у кар’єрі дістався шостого раунду і продовжував гостро атакувати навіть у восьмому. У дев’ятому раунді Усик опинився притиснутим до канатів, а наприкінці десятого боксери знову обмінялися ударами – Усик пішов в атаку, а Верховен відповів своїм ударом.
Розв’язка настала в одинадцятому раунді: Олександр Усик відправив суперника в нокдаун прямим ударом. Наступна серія ударів від українця завершила бій, принісши йому дострокову перемогу.
За кілька хвилин після тріумфу на офіційній сторінці Усика у Facebook з’явився такий допис:
Fight for the whole world. Victory for Ukraine. Glory to God for everything. Love your life — it’s wonderful. Боротьба за весь світ. Перемога за Україною. Слава Богу за все. Любіть своє життя — воно чудове.
Для мешканців Києва ця перемога мала особливе значення. Столицю атакували балістичними ракетами та дронами-камікадзе «Шахед», тож багато хто дивився бій під звуки вибухів ППО, паралельно стежачи за повідомленнями моніторингових каналів.
Навіть на станціях метрополітену кияни організували колективні перегляди поєдинку. Ця перемога стала черговим свідченням незламності українців, як на спортивній арені, так і на полі бою.
Видання «Вечірній Київ» та його кореспондентка Наталка МАРКІВ дякують силам ППО та ЗСУ за можливість дивитися такі трансляції.