Уряд США надав Києву спецтехніку та генератори для роботи на котельнях та станціях теплопостачання

Суспільство 17:51, 15.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Київ отримав від уряду США 4 екскаватори та понад 130 генераторів. Це допоможе усувати пошкодження тепломереж, відновлювати та підтримувати теплопостачання киянам.
Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних новин Києва, області та України.
За програмою міжнародної технічної допомоги USAID Проект енергетичної безпеки надав КП «Київтеплоенерго» на безоплатній основі 4 екскаватори та понад 130 генераторів.
Нові екскаватори-навантажувачі JCB допоможуть аварійникам оперативно усувати пошкодження тепломереж та відновлювати теплопостачання киянам. Вони вже доставлені в столицю та найближчим часом будуть задіяні в роботі.

Наразі в усіх районах міста працюють 38 аварійних бригад «Київтеплоенерго». Щоденно вони усувають 30-40 пошкоджень на тепломережах. Нова сучасна спецтехніка дозволить оперативно та точно проводити розриття ґрунту, а значить пришвидшить виконання аварійних робіт, – зазначає Кличко.

Дизельні генератори, надані USAID, передали на котельні, теплоелектроцентралі, станції теплопостачання, а також – для потреб диспетчеризації та зв’язку.

Це ті об’єкти, які важливо забезпечити незалежними джерелами живлення. За допомогою генераторів вдасться зменшити перерви у постачанні тепла киянам у випадку аварій та налагодити зв’язок між підрозділами «Київтеплоенерго» у разі тривалої відсутності електропостачання, – наголосив Кличко.

За словами Віталія Кличка, столична влада прагне організувати безперебійну роботу теплової інфраструктури, щоб лікувальні заклади, соціальна сфера та житлові будинки були з теплом. Тому перш за все, забезпечили генераторами ті котельні, де існують труднощі із резервним електроспоживанням для обладнання. Це скоротить терміни відсутності тепла у домівках киян під час відключення електрики.

Також ми повідомляли раніше про те, що 8 грудня Київ отримав гуманітарну допомогу від Риги. Латвійські партнери передали 49 генераторів та теплові гармати.
Крім того, писали, що міністр закордонних справ Тайваню Джозеф Ву підписав меморандум про взаєморозуміння, щоб допомогти столиці України – Києву – у придбанні генераторів.
Джерело: 44.ua

Нагору