Уряд планує до 2030 року скоротити гендерний розрив в оплаті праці

Общество 09:51, 15.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Уряд розробив та затвердив Стратегію зменшення гендерного розриву в оплаті праці і вже почав її реалізовувати. В планах урядовців до 2030 року скоротити розрив в оплаті праці чоловіків та жінок з 18,6% до 13,6%.

Про це розповіла Перший віце-прем’єр-міністр України — Міністр економіки України Юлія Свириденко під час виступу на заході «На шляху впровадження Національної стратегії подолання гендерного розриву в оплаті праці на період до 2030 року та внесок партнерів у цей процес», що відбувся за участі першої леді України Олени Зеленської.

Нагору