упив авто за кошти з місцевого бюджету: на Київщині судитимуть сільського голову
Поділитися в
Копіювати посилання
У Київській області до суду скерували обвинувальний акт стосовно одного з сільських голів Бориспільського району та начальника відділу тієї ж сільської ради за фактами розтрати чужого майна та пособництва у його розтраті. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.
За словами пресслужби відомства, голова села від імені сільської ради придбав у фізичної особи автомобіль, нібито для потреб територіальної оборони. Така покупка коштувала місцевому бюджету 1,2 мільйонів гривень.
«Відповідно до висновку судово-економічної експертизи — це вдвічі більше за його ринкову вартість», — запевняють в Офісі генпрокурора.
У прокуратурі додали, що дії обвинуваченого спричинили матеріальну шкоду сільській раді на майже 700 тисяч гривень.
Станом на зараз триває досудове розслідування.