«Укренерго» про завершення опалювального сезону: «Рішення по регіонах прийматимуть окремо»

ЖКГ 08:20, 25.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Коли опалювальний сезон закінчується, люди іноді догріваються електроприладами. І це створює додаткове навантаження на енергосистему. Про це розповів  голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький.

«У тих регіонах, які сильно постраждали від російських атак, де є ушкодження енергетичної інфраструктури, є ушкодження електростанцій, там, звичайно, ці рішення будуть, я думаю, прийматись окремо», — наголосив Кудрицький.

Наразі найтяжчою з енергопостачанням є ситуація в Харкові. У Одесі, Хмельницькому і Кривому Розі теж необхідно ощадливо ставитися до споживання електроенергії.

Нагору