«Укренерго» про завершення опалювального сезону: «Рішення по регіонах прийматимуть окремо»
Поділитися в
Копіювати посилання
Коли опалювальний сезон закінчується, люди іноді догріваються електроприладами. І це створює додаткове навантаження на енергосистему. Про це розповів голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький.
«У тих регіонах, які сильно постраждали від російських атак, де є ушкодження енергетичної інфраструктури, є ушкодження електростанцій, там, звичайно, ці рішення будуть, я думаю, прийматись окремо», — наголосив Кудрицький.
Наразі найтяжчою з енергопостачанням є ситуація в Харкові. У Одесі, Хмельницькому і Кривому Розі теж необхідно ощадливо ставитися до споживання електроенергії.