«Укренерго» анонсувало нові відключення електроенергії у Києві

Суспільство 13:21, 5.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві та ще семи областях України вводять аварійні відключення світла. Мешканців попередили, що раніше опубліковані графіки обмежень не працюють.
Про це повідомили в пресслужбі компанії «Укренерго».
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте, щоб не пропустити важливі та актуальні події Києва, області та України.
Українці сьогодні збільшили споживання електроенергії порівняно з попередніми днями. Тому для підтримки стабільної роботи енергосистеми графіків погодинних відключень недостатньо.
«Укренерго» передало операторам нові обсяги для обмеження електрики. Аварійні відключення будуть діяти у столиці, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях.
Українців попередили, що графіки погодинних відключень не працюють.
Громадян закликали заощаджувати електроенергію, особливо у ранкові та вечірні години.
Нагадаємо, раніше ми писали, що мешканців Києва закликають не користуватися ліфтами у періоди стабілізаційних відключень електроенергії у будинку.
Крім того, розповідали про те, що в Києві демонтували понад 400 незаконних конструкцій, які, до того ж, ще й не дотримувались режиму економії електроенергії.
Джерело: 44.ua

Нагору