“Українці переможуть”: міністр оборони Словенії відвідав Ірпінь, – ФОТО, ВІДЕО

Політика 09:31, 1.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

В Ірпінь Київської області приїхав міністр оборони Словенії Мар’ян Шарець. Він побував на скаліченій війною вулиці 10-а лінія.
Про це йдеться в повідомленні Ірпінської міської ради.

Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua". Долучайтесь та читайте, щоб бути в курсі та нічого не пропустити.
Зазначається, що міністр оборони Словенії зустрівся з Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним. Саме від нього Мар’ян Шарець дізнався про героїчну оборону міста та перспективи відбудови зруйнованого.

Ірпінь був критичною точкою і якщо б Ірпінь пав, то і Київ міг пасти. Тому дуже правдиво казати, що Ірпінь – це місто-герой. Українці вже показали всій Європі та всьому світові, що життя триває, поки є надія на краще майбутнє. І ми всі впевнені, що українці переможуть, – так прокоментував свій візит в Ірпінь Міністр оборони Словенії Мар’ян Шарець.

Також ми писали, що представники Світового банку завітали на Київщину та на власні очі побачили, якої шкоди завдали окупанти під час спроб захопити регіон.
Крім того, раніше розповідали про те, що 3 листопада президентка Грецької Республіки Катерина Сакелларопулу побувала у містах Київської області, які найбільше постраждали від навали армії рф.
Джерело: 44.ua

Нагору