Українські війська знищили тисячу три окупантів та 400 одиниць ворожої зброї за добу

Общество 09:25, 14.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

З початку широкомасштабного вторгнення росія втратила на полях боїв в Україні понад 933 тисячі солдатів та офіцерів.

Головнокомандувач ЗСУ генерал армії Олександр Сирський заявив про рекордні втрати російських військ із початку року.

Втрати російських військ від початку 2025 року становлять 140 тисяч 650 солдатів.

Сирський назвав такі дані про втрати російської армії рекордними.

«Спроби окупантів протиснути українську оборону обертаються для російських загарбників рекордними втратами», — заявив головнокомандувач ЗСУ.

Сили оборони за минулу добу знешкодили 1 310 російських загарбників та понад 400 одиниць озброєння і військової техніки окупантів.

Повідомив Генштаб ЗСУ.

Відтак, загальні бойові втрати росіян з 24.02.22 по 13.04.25 орієнтовно склали:

  • особового складу — близько 933 980 (+1 310) осіб,
  • танків — 10 622 (+19) од,
  • бойових броньованих машин — 22 130 (+42) од,
  • артилерійських систем — 26 222 (+59) од,
  • засобів ППО — 1 130 (+2) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 32 544 (+119) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 44 129 (+179) од,
  • спеціальної техніки — 3 801 (+2) од.

Читайте також:

«ГУР встановило бригади російської армії, які вдарили по Сумах».

Удар двома балістичними ракетами типу «Іскандер-М» завдали російські військові з 112-ї та 448-ї ракетних бригад.

Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

За його словами, ракети було випущено з території Воронезької області (н.п. Ліскі) та Курської області (н.п. Лєженькі) Російської Федерації.

Нагору