Українські оборонці ліквідували понад 1700 окупантів за добу
Поділитися в
Копіювати посилання
Також бійцям вдалося знищити низку ворожої техніки.
За добу 28 березня українським оборонцям вдалося ліквідувати ще понад 1740 окупантів.
А загальні втрати особового складу ворога з початку повномасштабного вторгнення досягли понад 914 230 осіб.
Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.
Крім цього захисникам вдалося знищити низку ворожої техніки, зокрема:
танків — 23 од,
бойових броньованих машин — 34 од,
артилерійських систем — 64 од,
РСЗВ — 1 од,
засоби ППО — 3 од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня — 164,
автомобільної техніки та автоцистерн — 118 од.
Днями на Харківщині ЗСУ відбили масштабний штурм росіян, знищивши колону техніки та 60 піхотинців. Детальніше про це читайте у матеріалі «Вечірнього Києва».