Україна має достатньо сил, аби захистити Київ від ворога, – Павлюк

Суспільство 18:55, 8.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

У росії наразі немає відповідних сил та засобів, аби здійснити повторний наступ на Київ.
Про це у інтерв’ю "Суспільному" заявив командувач угруповання сил та засобів оборони Києва Олександр Павлюк.
За його словами, на території, що є кордоном між Україною і білоруссю є певні угруповання, але на його думку, вони не матимуть успіх. Наразі росіяни намагаються стримати українські сили на північному кордоні для того, щоб ми не могли перекинути їх на схід.
"На цей момент безпосередньої загрози немає. У росіян немає відповідних сил і засобів. На території, що є кордоном між Україною і білоруссю, є певні угруповання. Але, враховуючи наш потенціал, малоймовірно, що вони матимуть успіх", – сказав він.
Командаувач розповів, що найбільш привабливий спосіб закінчення війни для росії – взяття столиці та поставлення свого маріонеточного уряду.

Ми робимо все можливе, аби не допустити такий сценарій. Вони мають розуміти, що ми готові зустріти їх і зупинити на кордонах. Головнокомандувачем це питання піднято, щоб було розуміння суспільства, що можливий будь-який розвиток ситуації. Але ЗСУ роблять все, щоб не допустити його, – зазначив він.

Павлюк додав, що навколо Києва існує декілька рубежів оборони загальною протяжністю близько тисячі кілометрів, створена потужна система оборони.
Весь кордон з Білоруссю — це суцільні завали, мінні поля. Щоб їх пройти треба великі зусилля, – підкреслив командувач.
Олександр Павлюк розповів і про наступ на столицю 24 лютого.
"Угруповання, яке вони створили, мало потенціал для наступу на сході України. Те, що вони наступали на різних напрямках одночасно — це був їх розрахунок на нашу неготовність і неспроможність вести оборону на всіх напрямках. Вони не оцінили наш потенціал. Як би не було, ми їх зустріли. Але ми в першу чергу готувались на сході", – зазначив він.
Командувач угруповання сил та засобів оборони Києва поінформував, що це був новий досвід, і українська сторона зуміла швидко створити потужну лінію оборони навколо столиці, створити механізм взаємодії різних структур.
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору