Учора в столиці відбулася традиційна акція в підтримку військовослужбовців, які вважаються зниклими безвісти або перебувають у російському полоні
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Цього разу люди з плакатами та фото бранців Кремля вийшли до Національної опери України, передає кореспондентка Суспільного.
«Найголовніше — це підтримати родини. Кожен з цих військових захищав Україну, а це стосується кожного безпосередньо. Не перестанемо приходити, поки всі не повернуться», — каже Яна, яка разом з родиною регулярно виходить на такі акції.

Фото: Суспільне Новини/Дар’я Григоренко