Учора патрульні повернули додому двох жінок, які заблукали на вулицях Києва
Поділитися в
Копіювати посилання
Перший випадок стався у Солом’янському районі. Там до поліцейських звернувся небайдужий громадянин та повідомив про 90-річну жінку, яка лежала на тротуарі.
Інспектори негайно прибули на місце, де виявили стареньку. Ми переконалися, що жінці не потрібна медична допомога, з’ясували, де вона проживає та повернули громадянку додому.
Друга подія трапилася у Шевченківському районі. Там на лінію 112 надійшло повідомлення про виявлення 83-річної жінки, яка заблукала у місті. Інспектори негайно прибули за вказаною адресою. Старенька розповіла поліцейським, що поверталася додому та заблукала.
Напарники запросили громадянку до службового автомобіля та відвезли її додому.
