У яких районах Києва найбільше не платять за воду
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на 1 грудня більше 35 тисяч киян мають борг більше 10 000 гривень за послуги водопостачання та водовідведення, а 13 тисяч споживачів заборгували більше 20 000 гривень кожен.
Про це повідомляє «Київводоканал».
Як зазначили у компанії, найбільше боржників на лівому березі – Дарницький, Деснянський і Дніпровський райони.
«Часто боржниками стають власники квартир в новобудовах, і це проблема не лише лівого берега – такі випадки є зокрема і в Печерському районі», – розповіли у компанії.
Щоб у 2024 році столиця була з водою, комунальники закликають споживачів до кінця грудня сплатити або ж реструктуризувати борги.
Нагадаємо, загалом кияни заборгували за послуги водопостачання та водовідведення більше 800 мільйонів гривень.