У Центрі стресостійкості в Києві навчають надавати допомогу

Благодійність 18:09, 8.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Нині тривають навчання за програмою «Добре сусідство».

За інформацією заступниці голови КМДА Марини Хонди, учасники на заняттях відпрацьовують не лише теоретичні знання, а й практичні. Щоб знати чіткий план дій на випадок надзвичайної ситуації й надати допомогу постраждалим до прибуття екстрених служб.

Наступний етап — тренінги психологічної стійкості під час надзвичайних ситуацій для активу та керівників будинків.

Марина Хонда повідомила у Фейсбук як взяти участь у програмі: слід записатися за телефоном 093 826 85 72 або в особистих повідомленнях Центр стресостійкості Києва.

Нагадаємо, у Центрі стресостійкості Києва проходить нова програма реабілітації дітей з інвалідністю. Програма впроваджує нову філософію інклюзивного суспільства, яка не залишає батьків та дітей з інвалідністю наодинці із травмами війни.

Нагору