У центрі столиці з автомобіля обміну валют викрали 15 млн гривень
Кримінал 21:45, 9.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
46-річний тіп майже рік зі спільниками відстежували процес перевезення грошей.
Щоб дістати гроші з машини, вони вирізали отвір в багажнику, з якого вивели мотузку для того, щоб його відкрити.
Зловмисники заблокували двері офісу на вихід та викрали з багажника сумку з майже 15 млн гривень.
Організатору повідомлено про підозру.
