У центрі столиці з автомобіля обміну валют викрали 15 млн гривень 

Кримінал 21:45, 9.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

46-річний тіп майже рік зі спільниками відстежували процес перевезення грошей.

 

Щоб дістати гроші з машини, вони вирізали отвір в багажнику, з якого вивели мотузку для того, щоб його відкрити.

 

Зловмисники заблокували двері офісу на вихід та викрали з багажника сумку з майже 15 млн гривень.

 

Організатору повідомлено про підозру.

Нагору