У центрі Києва відкрили важливу історичну пам’ятку

Общество 13:06, 6.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

У центральній частині української столиці на Михайлівській площі відкрили важливу історичну пам’ятку, яка була закрита після початку великої війни Росії проти України.

Про це стало відомо з повідомлення, яке опублікував журналіст The Globe and Mail Марк Маккіннон у Twitter.

За його словами, на Михайлівській площі було відкрито пам’ятник княгині Ользі, яку закривали мішками з піском від ракетних атак. Він вважає, що відкриття монумента у центрі Києва показує впевненість у тому, що сили ППО не допустять попадань до столиці.

Нагору