У центрі Києва відкрили мініскульптуру на честь енергетиків

В об’єктиві 10:13, 22.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Проєкт «Шукай» презентував 50-й об’єкт — мініскульптуру біля Нацопери. Локацію обрали на місці першої електростанції Києва, що діяла тут наприкінці ХІХ століття.

Композиція зображує лінії електропередач у формі людських постатей. На ній є інтерактивна кнопка, яка вмикає підсвітку.

Де?
фасад БЦ «Леонардо», вул. Богдана Хмельницького, 52.

Нагору