У центрі Києва ліквідували підпільне казино: організаторам призначили штрафи

Кримінал 14:58, 11.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У центрі Києва ліквідували підпільне казино: організаторам призначили штрафи

Троє зловмисників, які організували підпільне казино в центрі Києва та паралельно виманювали кошти через фейкові «криптоінвестиції», отримали судові штрафи. Організатор має сплатити майже 800 тисяч гривень, а двоє його спільників — по 765 тисяч гривень кожен.

Про це повідомило Бюро економічної безпеки (БЕБ). За даними слідства, незаконний гральний заклад функціонував на дев’ятому поверсі одного зі столичних бізнес-центрів. Ще одне приміщення, розташоване на четвертому поверсі того ж центру, використовували як call-центр.

З цього call-центру зловмисники телефонували людям, пропонуючи вкладати гроші у нібито автоматизовану систему торгівлі криптовалютами. Ця система обіцяла щоденний прибуток до 5%. Однак, після переказу грошей зв’язок з ошуканими «інвесторами» обривався.

Суд визнав трьох фігурантів винними у незаконній організації азартних ігор у складі організованої групи. Окрім призначених штрафів, у дохід держави також конфіскували понад 20 тисяч доларів.

Матеріали справи, що стосуються роботи call-центру, були передані Національній поліції для подальшого розслідування.

У центрі Києва ліквідували підпільне казино: організаторам призначили штрафи

У центрі Києва ліквідували підпільне казино: організаторам призначили штрафи

Нагору