У Святошинському районі вогнеборці ліквідували пожежу у багатоповерхівці
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Повідомлення про пожежу на вулиці Чорнобильській надійшло о 13:33.
Горів балкон квартири на восьмому поверсі 15-поверхового житлового будинку з розповсюдженням на кімнату. У ході гасіння вогнеборці евакуювали одну потерпілу та передали її медикам.
Пожежу ліквідовано о 14:13 на площі 35 кв. м.
