У Святошинському районі під час свята першого дзвоника зібрали 300 тисяч гривень для ЗСУ

 Поділитися

Поділитися в

Юні мешканці та їх батьки вирішили розпочати новий навчальний рік з підтримки наших воїнів.

Учні Святошинського району 1 вересня зібрали 300 тисяч гривень, що будуть передані воїнам ЗСУ. Про це повідомили у Святошинській РДА.

Найбільшу активність проявили учні та батьки закладів загальної середньої освіти № 196, 253, 281, 287, НВК «Лілея», а також освітянська родина гімназії «Академія», яка зібрала 144 тис. грн.

«Саме так юні святошинці та їх батьки вирішили розпочати новий навчальний рік та підтримати воїнів, що нині боронять нашу країну від ворога та своїми героїчними вчинками дають дітям можливість навчатися та розвиватися», — зазначили в адміністрації.

Нагору