У Святошинському районі горів приватний будинок

Общество 08:37, 4.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Через брак води на місці пожежі рятувальники були змушені організувати доставку.

У середу, 3 квітня, рятувальники ліквідували пожежу у двоповерховому приватному будинку в Святошинському районі Києва.

Як повідомили в ДСНС, виклик надійшов о 15:53 — вогонь спалахнув у селі Катеринівка, на 7-му кілометрі. Через відсутність води на місці пожежники були змушені організовувати підвіз. Полум’я охопило 150 квадратних метрів будівлі, проте вже о 17:17 його вдалося загасити.

Попередньо, жертв і постраждалих немає. Причини займання наразі встановлюють правоохоронці.

Рятувальники вкотре нагадують про важливість дотримання правил пожежної безпеки в оселях. Особливо це стосується користування електроприладами, опалювальними системами та відкритим вогнем.

Читайте також: Пожежа у гуртожитку на Подолі: з будівлі евакуювали 10 людей, серед них — діти

Нагору