У столиці затримали двох водіїв, які використовували на авто чужі номерні знаки
Поліція 11:04, 13.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві продовжують притягати до відповідальності водіїв, які їздять на автівках з чужими номерними знаками.
Про це повідомляє столична патрульна поліція.
Перша подія сталася днями на вулиці Набережно-Рибальській. Там інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz.
Перевіряючи документи, правоохоронці встановили, що номерний знак на автівці належить іншому транспортному засобу.
Інший випадок трапився на вулиці Вишгородській. Там під час перевірки документів у водія Lаnd Rover виявили розбіжність в реєстраційному документі з номерами, які встановлені на авто.

Керманичам винесли постанови та вилучили у них номерні знаки.