У столиці загинули 2 людини і 2 отримали поранення та госпіталізован

Війна 07:23, 30.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

Рятувальники працюють у двох районах.

У столиці триває ліквідація наслідків нічної атаки ворога. Падіння уламків зафіксували у Дарницькому та Шевченківському районах. Зараз триває ліквідація пожеж, спричинених цим.

«У результаті ракетної атаки ворога в Києві, наразі, загинуло 2 людини. 2 — отримали поранення і госпіталізовані.», — про це повідомив мер столиці Віталій Кличко.

Він уточнив, що тіла двох загиблих чоловіків виявили за однією з адрес у Шевченківському районі, в нежитловій забудові.

Раніше стало відомо про те, що госпіталізували 24 річну жінку із порізами від уламків скла та ще одного пораненого.

Вночі ворог вкотре атакував Україну. У столиці повітряна трив

Нагору