У столиці за понад 20 млн гривень збудують два укриття в інтернатах
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зокрема, 61 млн гривень піде на будівництво, реконструкцію та реставрацію споруд цивільного захисту, розташованих у закладах освіти.
Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.
Будівництво укриттів на заплановано на території Пуща-Водицького психоневрологічного інтернату та Дарницького дитячого будинку-інтернату.
Відомо, що 23,1 млн гривень будуть спрямовані на зведення цих об’єктів.