У столиці водійка збила жінку та втекла

ДТП 09:24, 11.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Патрульні розшукали кермувальницю легковика.

Подія сталася днями у Дніпровському районі. Про ДТП поліцейським повідомив очевидець наїзду. Він розповів патрульним, які прибули на місце, що бачив як автомобіль Skoda збив жінку-пішохода та втік. Чоловік також повідомив, що потерпілу забрала «швидка» та вказав ймовірний напрямок руху авто.

Як розповіли у патрульній поліції Києва, інспектори передали орієнтування на машину колегам і розпочали його пошуки. Обстеживши прилеглі території, правоохоронці виявили схожий за описом автомобіль.

Патрульні перевірили інформацію про авто, встановили власника та з’ясували, що за кермом перебувала 52-річна водійка. Правоохоронці доставили жінку на місце ДТП та передали слідчим, які надалі з’ясовуватимуть усі обставини події.

Нагору