У столиці судитимуть двох чоловіків, які підробили заповіт та заволоділи двома квартирами померлого киянина – їм загрожує 12 років ув’язнення
Кримінал 17:50, 13.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Організатором оборудки був 41-річний киянин, який долучив до співпраці знайомого – 43-річного спільника.
Ділки підробили заповіт, відповідно до якого один з фігурантів нібито успадкував від свого померлого родича дві квартири – у Святошинському та Дніпровському районах столиці. У подальшому обвинувачені продали обидві двокімнатні квартири за майже 3 млн грн.

Законна спадкоємиця – донька померлого власника нерухомості, проживає за кордоном і про шахрайську схему дізналась від працівників поліції. Наразі судом на квартири накладено арешт.