У столиці після капітального ремонту відкрили хірургічне відділення Київської міської клінічної лікарні №8

 Поділитися

Поділитися в

Окрім оновлення, це ще й трансформація медичного простору відповідно до найкращих сучасних стандартів якості, комфорту, доступності. З системою вентиляції в палатах, санвузлами, кнопками виклику медсестер та відеоспостереженням у кожній палаті. Після ремонту відділення стало безбар’єрним і доступним для всіх груп пацієнтів, зокрема для людей з інвалідністю.

— наголосив мер Києва Віталій Кличко

 

Сучасні умови, безпечний простір, нове обладнання — все це сприяє більш ефективній роботі медперсоналу та якнайшвидшому одужанню пацієнтів, додав мер.

 

 

Нагору