У столиці патрульні оперативно затримали трьох грабіжниць

Поліція 12:11, 17.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Жінки забрали гроші та втекли.

В Оболонському районі заявниця повідомила патрульним, що побачила, як троє жінок забрали у дівчини гроші та втекли в невідомому напрямку. Про це повідомили у Патрульній поліції Києва.

Інспектори дізналися опис порушниць та негайно розпочали пошук зловмисниць. Перевіривши прилеглі території, поліцейські швидко виявили громадянок, схожих за описом заявниці. Жінки зізналися у скоєному.

Нагору