У столиці на ринках та ярмарках можна буде розрахуватися карткою

Суспільство 20:42, 7.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві на ринках та ярмарках з’явиться можливість оплачувати покупки не лише готівкою, але й банківською карткою. Співробітники "ПриватБанк» уже провели консультацію щодо впровадження терміналів на Бессарабському, Володимирському та Житньому ринках.
Про це повідомили у пресслужбі Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.
Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Скоріше долучайтесь та читайте.

Оскільки суспільство все частіше у своєму житті надає перевагу безготівковому розрахунку над готівковим, виникло питання щодо запровадження такого розрахунку на продовольчих ярмарках та ринках у місті Києві, – йдеться в повідомленні.

Департамент промисловості та розвитку підприємництва разом з «ПриватБанком» вже розробили план заходів з впровадження безготівкового розрахунку на ярмарках та ринках.
Представники банку вже провели консультацію щодо впровадження терміналів на Бессарабському, Володимирському та Житньому ринках.
Такі ж консультації провели з 320 суб’єктами господарювання, які продають товари на ярмарках у Дніпровському, Печерському, Святошинському та Шевченківському районах. Робота у цьому напрямку триває.
Як ми писали раніше, у Києві цьогоріч може змінитися система оплати проїзду у маршрутках. Так, у столиці хочуть запровадити безготівкову оплату проїзду в київських маршрутках. Столичні чиновники планують приєднати приватних перевізників до Автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП) вже у 2023 році.
Також розповідали про те, що працівники поліції викрили ще одну корупційну схему, до якої причетні посадові та службові особи державних органів. Правоохоронці встановили, що посадовець КМДА продавав торгові місця на ринках столиці.
Джерело: 44.ua

Нагору