У столиці на місяць обмежили рух у бік Шулявського мосту

Суспільство 16:41, 4.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

У столиці на місяць частково обмежили рух на вулиці Вадима Гетьмана у бік Шулявського мосту. Це пов’язано з тим, що фахівці "Київводоканалу" ліквідовують аварійну ситуацію, яка вчора сталась на каналізаційному колекторі на вулиці Вадима Гетьмана, 19. 
Про це повідомили в КМДА.
На цій ділянці планують замінити ділянку протяжністю майже 40 метрів. Роботи відбуватимуться на глибині 6 метрів. Спеціалісти оперативно відключили пошкоджену ділянку колектора діаметром 500 мм і організували перекачку стоків за іншою схемою.
Щоб усунути аварію якнайшвидше аварійно-ремонтна бригада працює цілодобово.
Поки роботи триватимуть, водопостачання та водовідведення споживачів не припинятиметься. Однак частину автомобільного шляху доведеться перекрити. Просимо водіїв врахувати це та запланувати альтернативні шляхи об’їзду, – зазначають в адміністрації.
Враховуючи комплексність та складність робіт, орієнтовні терміни виконання – близько 4 тижнів. Якщо період виконання вдасться скоротити – повідомимо про це додатково.
Раніше ми розповідали, що кияни збирають підписи проти перейменування Повітрофлотського проспекту: на сайті КМДА з’явилася петиція
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору