У столичних Бортничах оперативники затримали квартирних крадіїв
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисниками виявилися мешканці Києва 33 та 26 років, які раніше відбували покарання за крадіжки та зберігання наркотиків. Чоловіки відстежили відсутність власників та за допомогою спеціального пристрою пошкодили вхідні двері й проникли до оселі. Під час вчинення кримінального правопорушення їх затримали правоохоронці.
Слідчі Дарницького управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України та за погодженням із районною окружною прокуратурою повідомили фігурантам про підозру у скоєнні крадіжки, вчиненої в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років тюремного ув’язнення.
Наразі суд обрав одному з підозрюваних запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а іншому – цілодобовий домашній арешт.