У столичному Сирецькому парку з’являться унікальні квіти: що висадять комунальники, – ФОТО

Суспільство 12:19, 24.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Шевченківському районі Києва на території Сирецького парку з’являться унікальні рослини – навколо пішохідного світломузичного фонтану висадять саджанці гліцинії.
Про це стало відомо із повідомлення комунального підприємства "Київзеленбуд".

Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua". Там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних новин Києва, області та України.
У Сирецькому парку навколо пішохідного світломузичного фонтану монтують металеві опори для ліан. У них висадять саджанці гліцинії. Висота опори сягатиме 3,5 метра.

Гліцинія – це кучерява рослина, квітуча суцвіттями довжиною до 30 см бузкового, рожевого або білого кольору. Вістерія, як називають гліцинію, росте досить швидко. Так, за сприятливих умов за сезон може додати 5 метрів заввишки. Гліцинія дуже популярна у європейських містах, наприклад у Парижі та Барселоні.

Тож зовсім скоро унікальна рослина буде тішити своєю красою містян та гостей міста в Сирецькому парку.

У Сирецькому парку навколо фонтану монтують металеві конструкції дивної форми. Привідкриємо завісу. Працівники КП УЗН Шевченківського району створюють красу навколо пішохідного світломузичного водограю. Переконані, що за кілька років це місце стане улюбленою локацією для селфі, – зазначили КП "Київзеленбуд".

Нагадаємо, ми повідомляли, що під Києвом до початку нового, четвертого, сезону очікують цвітіння трьох мільйонів тюльпанів 136 сортів. Один із них буде особливим.
Також розповідали про те, що через війну та кризу у київському ботсаду Гришка критично знизилася відвідуваність. І це при тому, що робота ботанічного саду залежить від купівлі квитків.
Джерело: 44.ua

Нагору