У Солом‘янському районі Києва перейменували вулицю на честь морських піхотинців

Суспільство 13:53, 19.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Солом’янському районі Києва перейменували одну з вулиць. Тепер Мічуріна носитиме назву Морських піхотинців. Так, у столиці вже перейменовано понад сотню міських об‘єктів, назви яких пов’язані з росією та її сателітами.
Про це повідомляє пресслужба Київради.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua».
У Київській міській раді зазначили, що у травні поточного року експертна комісія порекомендувала включити вулицю Мічуріна до переліку міських об’єктів, назви яких пов’язані з російською федерацією або її сателітами.
Вулиця Мічуріна була названа на честь російського біолога і селекціонера Івана Мічуріна. З метою деколонізації столичної топоніміки шляхом рейтингового електронного голосування в додатку «Київ Цифровий» було обрано нову назву цієї вулиці. Серед варіантів щодо перейменування найбільшу кількість, а саме 8 591 голос, набрала пропозиція – вулиця Морських піхотинців. Нова назва запропонована на честь Морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України.

За результатами голосування та на основі експертних висновків депутатський корпус Київської міської ради підтримав рішення щодо перейменування вулиці Мічуріна на Морських піхотинців, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що зміна назв міських об’єктів не передбачає переоформлення документів.
Також раніше ми писали, що Київська рада ухвалила рішення про перейменування ще одного проспекту в Оболонському районі міста. Процес перейменування розпочався ще в 2016 році.
Окрім того, раніше повідомляли про те, що в Голосіївському районі Києва вулицю Уральську перейменували на Чумацьку. Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.
Джерело: 44.ua

Нагору