


Наразі в парку “Орлятко” продовжуються роботи з облаштування газону.
Поділитися в
Копіювати посилання
Цієї осені в Солом’янському районі комунальники проводять комплексне озеленення парку “Орлятко”. Про це повідомили на офіційній сторінці КП УЗН Солом’янського району в фейсбуці.

За кілька тижнів зелений фонд парку поповнився новими декоративними деревами і чагарниками, серед яких туї, ялівець, пухироплідник та гортензія. А доповненням стали вже звичні багаторічники і декоративні злаки, які вдало вписались у парковий ландшафт.