У Шевченківському районі чоловік під час аварійного відключення світла впав в ліфтову шахту
ДСНС 18:44, 1.01.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ліфт став між 1 та 2 поверхом, коли в ньому знаходились 2 людини. Після спроб самостійно відчинити кабіну один чоловік впав в шахту ліфта та отримав травми.
Рятувальники дістали постраждалого і передали медикам.
