У Пущі-Водиці вибухотехніки столичної КАРС провели обстеження навчальних закладів, – ФОТО

Суспільство 14:28, 12.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Підрозділ піротехнічних робіт КАРС "Київська служба порятунку проводить роботи" з обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів територій дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Пущі-Водиці. Зокрема, у період із 29 червня до 12 серпня піротехніки відпрацювали 18 виїздів на територію Пущі-Водиці, де раніше велися бойові дії.
Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва – 44.ua" та читайте, щоб не пропустити важливі та актуальні новини Києва, області та України.
За півтора місяця рятувальники обстежили території 2 дошкільних та 3 загальноосвітніх навчальних закладів загальною площею 12,8 га. До робіт залучено 5 піротехніків КАРС "Київська служба порятунку". Працюють по вісім годин на день. Роботи з обстеження тривають.

В КМДА нагадують, що в період із 11 квітня до 19 травня піротехніки комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» у співпраці з Мобільним рятувальним центром швидкого реагування ДСНС здійснили 29 виїздів на територію Пущі-Водиці, де раніше велися бойові дії, та виявили понад 20 вибухонебезпечних предметів.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення в Україну піротехніки «Київської служби порятунку» здійснили 90 виїздів на обстеження територій на наявність вибухонебезпечних предметів.
Раніше ми повідомляли про те, що у Вишгородському районі Київської області 10-12 серпня проводитимуть навчання для саперів. Навчання включатимуть відпрацьовування навичок вилучення і ліквідації вибухонебезпечних предметів.
Крім того, писали, що на Київщині учнів закладів середньої освіти навчатимуть правилам мінної безпеки.
Джерело: 44.ua

Нагору