У притулку для тварин на ВДНГ добудували вольєри чотирилапих

Тварини 14:20, 9.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

У тимчасовому притулку для тварин, що отримав прихисток на ВДНГ, добудували нові вольєри.

Про це повідомляє Центр захисту тварин.

Як зазначається, нові вольєри збудувала Київська міська лікарня ветмедицини, щоб чотирилапі могли відпочити та комфортно розміститися у своїх нових затишних куточках.

На останньому фото ви можете побачити, що було “до”.  Найкраще, що ви можете зробити для наших тварин — це забрати їх до люблячих сімей, адже навіть нові воль’єри не замінять їм людської турботи”, – додали в КП.

  
Нагору