У переході на Майдані тепер можна побачити гарне мозаїчне панно + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Після демонтажу торговельних точок у переході станції метро «Майдан Незалежності» киянам відкрилось гарне мозаїчне панно.
Світлини опублікувала мешканка столиці у групі “Киев на фотографии“.
“Пішохідний перехід очистили від торгуючих і стала видна вся краса. Особливо я не пам’ятаю, коли востаннє був перехід такий порожній”, – написала Анна.
