У переході біля входу на станцію метро «Академмістечко» загорівся магазин
Поділитися в
Копіювати посилання
Причину пожежі встановлюватимуть правоохоронці.
Учора у Святошинському районі вогнеборці ліквідували загоряння в підземному переході.
Як повідомили у Головному управлінні ДСНС у місті Києві, 30 березня о 21:32 надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Академіка Єфремова.
Пожежу в магазині загасили. Фото: Головне управління ДСНС у місті Києві
Пожежа виникла в одному з магазинів, в підземному переході біля входу на станцію метрополітену. Загоряння ліквідовано о 22:20 на площі 10 кв. м.
Причину пожежі встановлюватимуть правоохоронці.
Нагадаємо, під час ліквідації загорання сухої трави вишгородські рятувальники виявили маленького їжачка, який опинився посеред вогню та попелу. На щастя, тваринка хоч і постраждала від вогню, але вижила і рятувальники випустили її у безпечне місце.