У передмісті Києва чоловік щомісяця виробляв 40 кг амфетаміну + ФОТО
Кримінал 13:20, 20.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Киянин організував нарколабораторію у власному будинку, отримуючи близько 20 мільйонів гривень щомісячного доходу.
Під час обшуку вилучили 1,4 кг готового амфетаміну, 75 літрів рідких прекурсорів, 15 кг порошку, ампули дексаметазону та лабораторне обладнання.
